MÖBLER / Möbler, övrigt / Symaskinsbord 11299413
nr 1129 9413
Symaskinsbord
1920-tal, längd: 87+ 23, djup: 40 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 september 2017
kl 20:26:38
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)